Najpopularniejsze produkty

Łyżki do ładowarek l/00763/2021/pt/2/2
Łyżka 02
Do negocjacji
Dostępny
Łyżko-krokodyl krwpl001
Płasko-Widło-krokodyl KRWPŁ001
Do negocjacji
Dostępny
Chwytaki chd/01
Ładowacz do drzewa
Do negocjacji
Dostępny
Łyżki do ładowarek l/00762/2021/pt
Łyżka Merlo LMe 2,5-1,45
Do negocjacji
Dostępny

O nas

SPRAK - to dynamicznie rozwijający się producent specjalistycznego osprzętu do ładowarek teleskopowych i przegubowych, koparek i koparko-ładowarek, maszyn rolniczych, maszyn dla leśnictwa oraz przemysłu drzewnego, osprzętu do dźwigów oraz maszyn sektora komunalnego

SPRAK posiada ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji osprzętu.Jest dwukrotnym laureatem konkursu GEPARD biznesu, organizowanego przez Instytut Europejskiego Biznesu w 2015 i w 2016 roku

30
Lat doświadczenia
15
Wykwalifikowanych specjalistów
100
Produktów

Dzięki idealnie opracowanej specyfice działania nasze przedsiębiorstwo jest w stanie zaspokoić wszelkie wymogi krajowych jak i zagranicznych Odbiorców. To pozwala postrzegać naszą firmę jako wiarygodnego i profesjonalnego dostawcę urządzeń i maszyn najwyższej jakości. Rynki zbytu firmy Sprak to tereny takich Państw jak: Ukraina, Białoruś czy Rosja. Dzięki możliwości eksportu i sprzedaży naszych wyrobów poza granicami kraju, poznaliśmy i poradziliśmy sobie z wymaganiami stawianymi na rynkach europejskich.

Wszystkie nasze wyroby, począwszy od osprzętu dla ładowarek teleskopowych oraz maszyn rolniczych, poprzez ich podzespoły, a także fachową naprawę tych urządzeń, dostosowywane są do zmieniającego się rynku i wymagań tych,dla których praca w gospodarstwie to codzienność. Wysoką jakość naszych wyrobów możemy osiągnąć dzięki odpowiednio wysokim kwalifikacjom zawodowym zatrudnionych u nas pracowników, przy jednoczesnym zastosowaniu innowacyjnego parku maszynowego, oraz skomputeryzowanej pracowni techniczno-projektowej.

1
Pracownia projektowa
2
Indywidualne podejście
3
Przyjemne ceny od producenta

Znajomość potrzeb Klientów, wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn pozwala nam optymalnie dobrać urządzenia do potrzeb naszych Nabywców, a także gwarantuje profesjonalną oraz całościową obsługę naszych Klientów. Wszystkie wyroby produkujemy według standardowych oraz indywidualnych specyfikacji.

Dane kontaktowe

Pon. – Pt: 07:00 – 16:00 Sob. – Nd: nieczynne
+48 608 007 733 Dział sprzedaży
+48 720 494 494 Dział sprzedaży